Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

Zajímavé odkazy

Centrum Bohuslava Martinů v Poličce

Na jaře roku 2009 bylo v budově Městského muzea v Poličce v rámci oslav 50. výročí od úmrtí slavného hudebního skladatele a poličského rodáka Bohuslava Martinů slavnostně otevřeno Centrum Bohuslava Martinů.

Zámek Moravská Třebová

Renesanční perla České republiky, zámecká křídla s arkádami patří k nejhodnotnějším manýristickým památkám nejen u nás, ale v celé střední Evropě.

Zámek Potštejn

Malebný barokní zámek ve východních Čechách. Stojí na hlavním silničním tahu mezi Ústím nad Orlicí a Rychnovem nad Kněžnou. Postaven byl v roce 1749 hrabětem Janem Ludvíkem Harbuval - Chamaré a je známý z románu Aloise Jiráska "Poklad". V posledních letech nákladně renovován současnými majiteli a zpřístupněn pro veřejnost.

Zámek Kunštát

Jeden z nejstarších moravských hradů, postupně přestavěný na renesanční a barokní zámek. Interiéry seznamují návštěvníky s kulturou bydlení posledních šlechtických majitelů. V areálu jedinečný psí hřbitov.