Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

Pokoje penzionu

 

Hrad Svojanov nabízí ojedinělou možnost ubytování přímo ve vlastním areálu. Pokoje penzionu jsou situovány v prvním patře empírové vstupní budovy. V minulosti tyto prostory sloužily jako byty pro úředníky správy panství. K tomuto účelu byly naposledy využity v roce 1910, kdy poslední soukromí majitelé hrad prodali městu Poličce. Proto také v dnešní době jsou hostinské pokoje vybaveny nábytkem z přelomu 19. – 20. století. Díky tomu se ubytovaní hosté mohou cítit opravdu „jako na hradě“. 


Mapka pokojů Vám poskytuje orientační představu o rozmístění pokojů a sociálních zařízení. Pokoj č. 1 má vlastní sociální zařízení (WC a sprchu). Pokoje č. 2 – 5 mají společné sociální zařízení na konci chodby. Pokoje č. 6 a 7 mají vlastní společné sociální zařízení na chodbičce mezi pokoji. Tyto dva pokoje poskytují velmi komfortní a prostorné ubytování. Pokoje č. 8, 9 a 10 využívají prozatím společné sociální zařízení s pokoji č. 2 – 5. V současné době je v prostoru severovýchodní bašty budováno pro tyto pokoje nové sociální zařízení.

 

mapa pokojů číslo pokoje počet lůžek
Plán pokojů 1 2 lůžka + soc. zař.
2 2 lůžka
3 4 lůžka
4 2 lůžka
5 2 lůžka
6 3 lůžka, spol. soc. zař. s pokojem č. 7
7 3 lůžka, spol. soc. zař. s pokojem č. 6
8 3 lůžka
9 2 lůžka
10 4 lůžka

Obsazenost jednotlivých pokojů a termínů

je nutno ověřit předem e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na číslech 461 744 124 nebo 739 518 703 (od 9 do 17 hodin). Jako závaznou objednávku můžete použít rezervační formulář.

Zahájení a ukončení pobytu:

  • Pokoje k ubytování předáváme mezi 14:00 a 17:00 hod.
  • Pokoj při ukončení pobytu je nutno předat zpět mezi 9:30 a 11:00 hod.

Na hradě rádi ubytujeme i Vašeho slušně vychovaného domácího pejska.

Prostory penzionu nejsou vhodné pro hromadné pobyty dětí.

Budete ubytováni v areálu historické památky. Prosíme, chovejte se k ní s respektem a úctou. Pravidla pro ubytované hosty jsou stanovena v provozním řádu penzionu. V celém areálu hradu platí přísný zákaz kouření.