Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

Hrad Svojanov vyhlašuje fotografickou soutěž

11. října 2014

Probíhající babí léto i následné podzimní dny nabízejí možnost pořízení neopakovatelných fotografických záběrů. Nejinak je tomu i na hradě Svojanov. Proto správa hradu vyhlašuje fotografickou soutěž o nejhezčí fotografii podzimního hradu. Každý soutěžící pošle minimálně jednu fotografii pořízenou v letošním roce a představující podzimní hrad Svojanov. Fotografie mohou být zasílány až do konce měsíce listopadu, a to buď mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo mohou být vloženy přímo na oficiální facebook hradu www.facebook.com/svojanovcz.

Od 1. do 11. prosince budou fotografie vystaveny na stránkách www.svojanov.cz i na hradním facebooku. Po tuto dobu může široká veřejnost hlasovat o nejhezčí zaslané foto prostřednictvím ankety na výše uvedených webových stránkách nebo pomocí tzv. liků na facebooku.

K vyhodnocení a vyhlášení výsledků dojde v sobotu 13. prosince ve 14°° hodin před zahájením adventního koncertu v domě zbrojnošů. Vyhlášeny budou celkem dvě kategorie, divácká a odborné poroty. Vítězi obou kategorií získají jako výhru víkendový pobyt na hradě Svojanov s prohlídkou interiérů a stravováním v hradní restauraci pro 2 osoby.

 

Využijte podzimních měsíců k návštěvě hradu města Poličky a zapojte se do naší fotografické soutěže!