Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

 

Divadelní pouť na Svojanově 2016

sobota, neděle 6. - 7. srpna 2016

O nastávajícím víkendu 6. – 7. 8. 2016 bude na hradě Svojanov pořádán již 26. ročník Divadelní poutě. Divadelní pouť je tradiční akcí, která se každoročně pořádá v historickém prostředí hradu Svojanova. Smyslem akce je předvést co nejširší veřejnosti umělecké aktivity rozmanitého spektra zúčastněných umělců a uměleckých souborů a přispět k zachování tradic divadelní kultury. Po oba víkendové dny budou probíhat vystoupení divadelních souborů na horním nádvoří hradu. V prostorách hradního areálu vznikne i stylové tržiště s ukázkami řemesel a dobovou atmosféru dotvoří také flašinetář.

Denní program je určen zejména dětem a rodinám s dětmi. Ve večerních hodinách naváže program pro dospělé diváky. Od 20:00 hodin proběhne vystoupení Příběh jednoho hradu v podání Divadelní společnosti Karla Soukupa. Zde návštěvníci uvidí i spoustu známých hereckých osobností. Tajemnou atmosféru hradu pak po tomto vystoupení podtrhne ohňová šou s žonglérem a tanečnicí.

Vyvrcholením nedělního programu bude vystoupení známé herecké dvojice Evy Hruškové a Jana Přeučila od 11:00 a 14:00 hodin.

Těšíme se na Vaši návštěvu!