Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

Divadelní pouť na Svojanově 2016

sobota, neděle 6. - 7. srpna 2016

O nastávajícím víkendu 6. – 7. 8. 2016 bude na hradě Svojanov pořádán již 26. ročník Divadelní poutě. Divadelní pouť je tradiční akcí, která se každoročně pořádá v historickém prostředí hradu Svojanova. Smyslem akce je předvést co nejširší veřejnosti umělecké aktivity rozmanitého spektra zúčastněných umělců a uměleckých souborů a přispět k zachování tradic divadelní kultury. Po oba víkendové dny budou probíhat vystoupení divadelních souborů na horním nádvoří hradu. V prostorách hradního areálu vznikne i stylové tržiště s ukázkami řemesel a dobovou atmosféru dotvoří také flašinetář.

Denní program je určen zejména dětem a rodinám s dětmi. Ve večerních hodinách naváže program pro dospělé diváky. Od 20:00 hodin proběhne vystoupení Příběh jednoho hradu v podání Divadelní společnosti Karla Soukupa. Zde návštěvníci uvidí i spoustu známých hereckých osobností. Tajemnou atmosféru hradu pak po tomto vystoupení podtrhne ohňová šou s žonglérem a tanečnicí.

Vyvrcholením nedělního programu bude vystoupení známé herecké dvojice Evy Hruškové a Jana Přeučila od 11:00 a 14:00 hodin.

Těšíme se na Vaši návštěvu!