Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

 

Teambuilding

Boyard – teambuilding se středověkou legendou...

Legenda klíče od pevnosti Boyard stále žije. Nechali jsme se inspirovat populární soutěžní hrou a připravili teambuildingový program s legendou, realizovaný na hradě. Vaši zaměstnanci mohou na vlastní kůži okusit břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán. Outdoorová hra obsahuje aktivity, jejichž přesnou skladbu navrhneme dle zaměření akce (stmelení týmu, podpora soutěživosti, zábava, adrenalin) a fyzických možností účastníků.

  • 30 – 300 osob | střední fyzická zátěž | střední finanční náročnost

Účastníci programu jsou rozděleni do skupin, z nichž každá symbolizuje nespravedlivě odsouzený šlechtický rod. Šlechtici musí překonat řadu překážek, úkolů a výzev, unikli z vězení a odhalili nekalé úmysly zákeřného knížete Záviše. Skupiny jsou po celou dobu doprovázeny instruktory v dobových kostýmech. Instruktoři jsou týmům oporou a své skupinky během celého programu permanentně motivují.

Indiana a Svatý Grál – teambuilding pro firmy...

Indiana a Svatý Grál je dobrodružný teambuildingový program, který je inspirovaný populárními filmy jako Indiana Jones, Mumie či Lara Croft. Je to teambuildingový program s legendou, tzn. kromě teambuildingových a týmových aktivit je výraznou součástí programu i divadelní složka, která zprostředkovává účastníkům akce intenzivní zážitek.

  • 30 – 300 osob | střední fyzická zátěž | střední finanční náročnost

Velký důraz je kladen na týmové pojetí. Týmy nesoutěží primárně proti sobě, ale naopak k dosažení vytouženého cíle je nezbytné, aby spolu v určitých fázích programu spolupracovaly.

Tématem teambuildingového programu je hledání Svatého Grálu. Tato legendární relikvie byla dlouhá tisíciletí považována za ztracenou. Nyní se však objevily stopy, které mohou vést k jejímu odhalení. To však objevil nejen archeologický tým dr. Jonese, ale i vojenské kontrarozvědky toužící po nespoutané moci, která se s Grálem pojí. Indy je tedy nucen povolat nejslavnější odborníky na poli archeologického výzkumu, aby se vydali do celého světa hledat indicie vedoucí k objevení legendární relikvie.

Teambuildingový program Indiana a Svatý Grál je zahájen úvodní motivační scénkou s dr. Jonesem, zlým Turkem Omarem a členkami archeologického týmu dr. Jonese. Účastníci akce jsou rozděleni do jednotlivých univerzitních týmů a pod vedením archeologů týmu dr. Jonese se vydávají hledat indicie. Zpravidla se jedná o šest až osm stanovišť v terénu. Následuje dílčí vyhodnocení a vyvrcholení celého programu sestávající z vyluštění indicií a nálezu Svatého Grálu.

Program je vhodný pro různě velké kolektivy. Jedná se o program teambuildingový, nicméně je možné do něj zařadit i adrenalinové aktivity, které celé akci dodají patřičný náboj.

Kontakty:

  • Hrad Svojanov: tel.: 461 744 124, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Z – Agency, pan Zmidloch: mobil: 777 899 440, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Z - Agency, pan Vejchodský: mobil: 777 560 735, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.