Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

Teambuilding

Boyard – teambuilding se středověkou legendou...

Legenda klíče od pevnosti Boyard stále žije. Nechali jsme se inspirovat populární soutěžní hrou a připravili teambuildingový program s legendou, realizovaný na hradě. Vaši zaměstnanci mohou na vlastní kůži okusit břitký jazyk hrbáčů, udatnost rytířů a smyslnost kurtizán. Outdoorová hra obsahuje aktivity, jejichž přesnou skladbu navrhneme dle zaměření akce (stmelení týmu, podpora soutěživosti, zábava, adrenalin) a fyzických možností účastníků.

  • 30 – 300 osob | střední fyzická zátěž | střední finanční náročnost

Účastníci programu jsou rozděleni do skupin, z nichž každá symbolizuje nespravedlivě odsouzený šlechtický rod. Šlechtici musí překonat řadu překážek, úkolů a výzev, unikli z vězení a odhalili nekalé úmysly zákeřného knížete Záviše. Skupiny jsou po celou dobu doprovázeny instruktory v dobových kostýmech. Instruktoři jsou týmům oporou a své skupinky během celého programu permanentně motivují.

Indiana a Svatý Grál – teambuilding pro firmy...

Indiana a Svatý Grál je dobrodružný teambuildingový program, který je inspirovaný populárními filmy jako Indiana Jones, Mumie či Lara Croft. Je to teambuildingový program s legendou, tzn. kromě teambuildingových a týmových aktivit je výraznou součástí programu i divadelní složka, která zprostředkovává účastníkům akce intenzivní zážitek.

  • 30 – 300 osob | střední fyzická zátěž | střední finanční náročnost

Velký důraz je kladen na týmové pojetí. Týmy nesoutěží primárně proti sobě, ale naopak k dosažení vytouženého cíle je nezbytné, aby spolu v určitých fázích programu spolupracovaly.

Tématem teambuildingového programu je hledání Svatého Grálu. Tato legendární relikvie byla dlouhá tisíciletí považována za ztracenou. Nyní se však objevily stopy, které mohou vést k jejímu odhalení. To však objevil nejen archeologický tým dr. Jonese, ale i vojenské kontrarozvědky toužící po nespoutané moci, která se s Grálem pojí. Indy je tedy nucen povolat nejslavnější odborníky na poli archeologického výzkumu, aby se vydali do celého světa hledat indicie vedoucí k objevení legendární relikvie.

Teambuildingový program Indiana a Svatý Grál je zahájen úvodní motivační scénkou s dr. Jonesem, zlým Turkem Omarem a členkami archeologického týmu dr. Jonese. Účastníci akce jsou rozděleni do jednotlivých univerzitních týmů a pod vedením archeologů týmu dr. Jonese se vydávají hledat indicie. Zpravidla se jedná o šest až osm stanovišť v terénu. Následuje dílčí vyhodnocení a vyvrcholení celého programu sestávající z vyluštění indicií a nálezu Svatého Grálu.

Program je vhodný pro různě velké kolektivy. Jedná se o program teambuildingový, nicméně je možné do něj zařadit i adrenalinové aktivity, které celé akci dodají patřičný náboj.

Kontakty:

  • Hrad Svojanov: tel.: 461 744 124, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Z – Agency, pan Zmidloch: mobil: 777 899 440, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
  • Z - Agency, pan Vejchodský: mobil: 777 560 735, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.