Webkamery

Vyhledávání

Kalendář událostí

Žádné události

Předpověď počasí

Anketa

Jak se Vám líbí hrad Svojanov po provedené rekonstrukci?
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
  • Hlasů: (0%)
Celkem hlasů:
První hlas:
Poslední hlas:
 
Vytvořeno pomocí Sexy Polling
 

Návštěvnost stránek

Partneři

Honorata

 

Pokoje penzionu

 

Hrad Svojanov nabízí ojedinělou možnost ubytování přímo ve vlastním areálu. Pokoje penzionu jsou situovány v prvním patře empírové vstupní budovy. V minulosti tyto prostory sloužily jako byty pro úředníky správy panství. K tomuto účelu byly naposledy využity v roce 1910, kdy poslední soukromí majitelé hrad prodali městu Poličce. Proto také v dnešní době jsou hostinské pokoje vybaveny nábytkem z přelomu 19. – 20. století. Díky tomu se ubytovaní hosté mohou cítit opravdu „jako na hradě“. 


Mapka pokojů Vám poskytuje orientační představu o rozmístění pokojů a sociálních zařízení. Pokoj č. 1 má vlastní sociální zařízení (WC a sprchu). Pokoje č. 2 – 5 mají společné sociální zařízení na konci chodby. Pokoje č. 6 a 7 mají vlastní společné sociální zařízení na chodbičce mezi pokoji. Tyto dva pokoje poskytují velmi komfortní a prostorné ubytování. Pokoje č. 8, 9 a 10 využívají prozatím společné sociální zařízení s pokoji č. 2 – 5. V současné době je v prostoru severovýchodní bašty budováno pro tyto pokoje nové sociální zařízení.

 

mapa pokojů číslo pokoje počet lůžek
Plán pokojů 1 2 lůžka + soc. zař.
2 2 lůžka
3 4 lůžka
4 2 lůžka
5 2 lůžka
6 3 lůžka, spol. soc. zař. s pokojem č. 7
7 3 lůžka, spol. soc. zař. s pokojem č. 6
8 3 lůžka
9 2 lůžka
10 4 lůžka

Obsazenost jednotlivých pokojů a termínů

je nutno ověřit předem e-mailem na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo telefonicky na číslech 461 744 124 nebo 739 518 703 (od 9 do 17 hodin). Jako závaznou objednávku můžete použít rezervační formulář.

Zahájení a ukončení pobytu:

  • Pokoje k ubytování předáváme mezi 14:00 a 17:00 hod.
  • Pokoj při ukončení pobytu je nutno předat zpět mezi 9:30 a 11:00 hod.

Na hradě rádi ubytujeme i Vašeho slušně vychovaného domácího pejska.

Prostory penzionu nejsou vhodné pro hromadné pobyty dětí.

Budete ubytováni v areálu historické památky. Prosíme, chovejte se k ní s respektem a úctou. Pravidla pro ubytované hosty jsou stanovena v provozním řádu penzionu. V celém areálu hradu platí přísný zákaz kouření.